B78108S1123K009
B78108S1123K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 550mOhm Max
Q @ Freq: 70 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 30GHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 650MA 550 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 550mOhm Max, Q @ Freq: 70 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 30GHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.