B78108S1222J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 140MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1A 250 MOHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 140MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Інші пропозиції B78108S1222J000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1222J000 B78108S1222J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF CHOKE 2,2 UH 5%