B78108S1223K009
B78108S1223K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 740mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 13MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 740mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 13MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 560 mA.