B78108S1333J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 920mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 920mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Інші пропозиції B78108S1333J000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1333J000 B78108S1333J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF CHOKE 33 UH 5%