B78108S1392K009
B78108S1392K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 3.9UH 850MA 310 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 105MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.9UH 850MA 310 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 105MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.