B78108S1393K009
B78108S1393K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.02Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.02Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.