B78108S1472K009
B78108S1472K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 340MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 340mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 820 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 820MA 340MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 340mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 820 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1472K009 B78108S1472K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=4.7 H Rated Current=0.82A, Axial DxL:4mmx9.2mm