Продукція > EPCOS / TDK > B78108S1563J000
B78108S1563J000
B78108S1563J000 EPCOS / TDK
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 56UH 5%
на замовлення 3105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 430MA 1.23 OHM TH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1563J000 B78108S1563J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b78108_148s.pdf Description: FIXED IND 56UH 430MA 1.23 OHM TH