B78108S1822J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 8.2UH 690MA 480MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 480mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 690 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 690MA 480MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 480mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 690 mA.
Інші пропозиції B78108S1822J000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1822J000 B78108S1822J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s-586391.pdf Fixed Inductors HF-CHOKE BC 8.2UH 5%