B78108S1822K009
B78108S1822K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 8.2UH 690MA 480MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 480mOhm Max
Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 690 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 690MA 480MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 480mOhm Max, Q @ Freq: 65 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 690 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78108S1822K009 B78108S1822K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=8.2 H Rated Current=0.69A, Axial DxL:4mmx9.2mm