B78108T3331K EPCOS - TDK Electronics
B78108T_B78148T_Series_Rev2017.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 330NH 830MA 240 MOHM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 330MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 830 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 830MA 240 MOHM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 330MHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 830 mA.