B78148E1153K009
B78148E1153K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 15UH 1.6A 105 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 15uH 1600mA 14MHz Radial LS=5mm 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1153K009 B78148E1153K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 15uH 1600mA 14MHz Radial LS=5mm 10%