B78148E1221M009
B78148E1221M009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 220NH 5.9A 19 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 0.22uH 5700mA 610MHz Radial LS=5mm 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1221M009 B78148E1221M009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 0.22uH 5700mA 610MHz Radial LS=5mm 20%