B78148E1223K009
B78148E1223K009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 1320mA 12MHz Radial LS=5mm 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1223K009 B78148E1223K009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e-961548.pdf Fixed Inductors 22uH 1320mA 12MHz Radial LS=5mm 10%