B78148E1333J009
B78148E1333J009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33UH 1.05A 550 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 1100mA 9MHz Radial LS=5mm 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1333J009 B78148E1333J009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e-961548.pdf Fixed Inductors 33uH 1100mA 9MHz Radial LS=5mm 5%