B78148E1681M009
B78148E1681M009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148e.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 680NH 4.6A 31 MOHM TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Q @ Freq: 60 @ 1MHz
Frequency - Self Resonant: 360MHz
Current - Saturation (Isat): 7.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 4.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 4.6A 31 MOHM TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 31mOhm Max, Q @ Freq: 60 @ 1MHz, Frequency - Self Resonant: 360MHz, Current - Saturation (Isat): 7.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 4.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148E1681M009 B78148E1681M009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148e.pdf RF inductors - Leaded 0.68uH 4500mA 360MHz Radial LS=5mm 20%