B78148E1682K
B78148E1682K TDK ELECTRONICS
b78108_148e.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 6.8uH 10% 1MHz 40Q-Factor Ferrite 2.45A 0.105Ohm DCR RDL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук