B78148S1395J000
B78148S1395J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HF-CHOKE BC 3900 UH 5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 3.9 nH
Current Rating (Amps): 59 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HF-CHOKE BC 3900 UH 5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 3.9 nH, Current Rating (Amps): 59 mA.