B78148S1475J009
B78148S1475J009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 4.7MH 55MA 78 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors HF-CHOKE BC 4700uH 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1475J009 B78148S1475J009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s-586391.pdf Fixed Inductors HF-CHOKE BC 4700uH 5%