B78148S1563J000
B78148S1563J000 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 56UH 430MA 1.23 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1563J000 B78148S1563J000 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE BC 56UH 5%