B78148S1563J009
B78148S1563J009 EPCOS - TDK Electronics
b78108_148s.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 56UH 430MA 1.23 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=56 H Rated Current=0.43A, Radial DxL:4mmx9.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B78148S1563J009 B78148S1563J009 Виробник : EPCOS / TDK b78108_148s.pdf RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=56 H Rated Current=0.43A, Radial DxL:4mmx9.2mm