B81122C1222M
B81122C1222M EPCOS - TDK Electronics
B81122.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 2200PF 20% 250VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP)
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2200PF 20% 250VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm).
Інші пропозиції B81122C1222M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81122C1222M Виробник : EPCOS / TDK y2_b81122.pdf Safety Capacitors 0.0022uF 250V 20% Class Y2