B81130C1105M
B81130C1105M EPCOS - TDK Electronics
B81130_Series_Rev2015.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1UF 20% 275VAC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1UF 20% 275VAC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm).
Інші пропозиції B81130C1105M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81130C1105M Виробник : EPCOS / TDK B81130_Series_Rev2015.pdf Safety Capacitors Film Cap 1,0UF 20% 275V RFI SUPPRESSION