B81130C1684M
B81130C1684M EPCOS - TDK Electronics
B81130_Series_Rev2015.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 275VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 275V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.68UF 20% 275VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 275V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm).