B81133-C1104-M3 TDK ELECTRONICS
Виробник: TDK ELECTRONICS
Cap Film Suppression X2 0.1uF 275VAC PET 20% (26.5 X 6 X 15mm) Radial 22.5mm 100C Bulk
на замовлення 583 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 89
Відгуки про товар
Написати відгук