B81141C1104M189 EPCOS - TDK Electronics
B81141.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.1UF 20% 440VAC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors Film Cap 0.1UF 20% 440V MKT X1.
Інші пропозиції B81141C1104M189
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81141C1104M189 Виробник : EPCOS / TDK tdk_07022018_B81141.pdf Safety Capacitors Film Cap 0.1UF 20% 440V MKT X1