B81141C1154M000
B81141C1154M000 EPCOS - TDK Electronics
B81141.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.15UF 20% 440VAC RAD
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors Film Cap 0.15UF 20% 440V MKT X1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81141C1154M000 Виробник : EPCOS / TDK tdk_07022018_B81141.pdf Safety Capacitors Film Cap 0.15UF 20% 440V MKT X1