Продукція > EPCOS / TDK > B81141C1223M000
B81141C1223M000 EPCOS / TDK
tdk_07022018_B81141.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Safety Capacitors Film Cap 22NF 20% 440V MKT X1
на замовлення 1702 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції B81141C1223M000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81141C1223M000 B81141C1223M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B81141.pdf Description: CAP FILM 0.022UF 20% 440VAC RAD