B81141C1224M000
B81141C1224M000 EPCOS - TDK Electronics
B81141.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)
на замовлення 546 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 440VAC RAD, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81141C1224M000 Виробник : EPCOS / TDK tdk_07022018_B81141.pdf Safety Capacitors 0.22 uF 1000V 0.05 0.05 Tol. C0G