Продукція > EPCOS / TDK > B81141C1334M000
B81141C1334M000 EPCOS / TDK
tdk_07022018_B81141.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Safety Capacitors Film Cap 0.33UF 20% 440V MKT X1
на замовлення 809 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.33UF 20% 440VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 440V, Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm).
Інші пропозиції B81141C1334M000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B81141C1334M000 B81141C1334M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B81141.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 20% 440VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 440V
Height - Seated (Max): 0.965" (24.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)