B82131A5401M000
B82131A5401M000 EPCOS - TDK Electronics
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 27UH 400MA 2 OHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2Ohm
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Obsolete
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 400MA 2 OHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2Ohm, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Obsolete, Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82131A5401M000 B82131A5401M000 Виробник : EPCOS / TDK b82131_134-1219316.pdf Fixed Inductors 27uH 0.4A 2.0ohms