B82131A5701MV1 EPCOS - TDK Electronics
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 760mOhm
Frequency - Self Resonant: 53MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Inductance: 14 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 760mOhm, Frequency - Self Resonant: 53MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Inductance: 14 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.