Продукція > EPCOS / TDK > B82133A5301M000
B82133A5301M000
B82133A5301M000 EPCOS / TDK
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Fixed Inductors VHF-CHOKE 160UH 0.3A
на замовлення 963 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 160UH 300MA 6.5 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.5Ohm, Frequency - Self Resonant: 16MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 160 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82133A5301M000 B82133A5301M000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B82131-34.pdf Description: FIXED IND 160UH 300MA 6.5 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.5Ohm
Frequency - Self Resonant: 16MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 160 µH
Current Rating (Amps): 300 mA