B82133A5701M000
B82133A5701M000 EPCOS - TDK Electronics
B82131-34.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 55UH 700MA 1.2 OHM TH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm
Frequency - Self Resonant: 26MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 55 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 55UH 700MA 1.2 OHM TH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm, Frequency - Self Resonant: 26MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 55 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82133A5701M000 B82133A5701M000 Виробник : EPCOS / TDK b82131_134-1219316.pdf Fixed Inductors 55uH 0.7A 1.2ohms