B82141A1103K009
B82141A1103K009 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 10UH 410MA 600 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 410 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 410MA 600 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 410 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1103K009 B82141A1103K009 Виробник : EPCOS / TDK b82141a_b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE SBC 10.0UH 10%