B82141A1222K
B82141A1222K TDK ELECTRONICS
b82141a_b.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 2.2uH 10% 1MHz 45Q-Factor Ferrite 0.63A 0.25Ohm DCR AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук