B82141A1222K009
B82141A1222K009 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 630MA 250MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 130MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 630 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 630MA 250MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 130MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 630 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1222K009 B82141A1222K009 Виробник : EPCOS / TDK b82141a_b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE SBC 2.2UH 10%