B82141A1562K000
B82141A1562K000 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 5.6UH 510MA 380MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 510 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 510MA 380MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 510 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1562K000 B82141A1562K000 Виробник : EPCOS / TDK b82141a_b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE SBC 5.6uH 10%