B82141A1563J000
B82141A1563J000 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 195 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56UH 195MA 2.6 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 195 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82141A1563J000 Виробник : EPCOS / TDK b82141a_b-596439.pdf Fixed Inductors HF-CHOKE SBC 56UH 5%