B82141A1563J009
B82141A1563J009 EPCOS - TDK Electronics
b82141a_b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: HF CHOKE 56 UH 5%
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max
Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 6.8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: Axial
Inductance: 56 µH
Current Rating (Amps): 195 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HF CHOKE 56 UH 5%, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.6Ohm Max, Q @ Freq: 55 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 6.8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: Axial, Inductance: 56 µH, Current Rating (Amps): 195 mA.