Продукція > EPCOS / TDK > B82144A2156J000
B82144A2156J000
B82144A2156J000 EPCOS / TDK
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 15000UH 5%
на замовлення 2831 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15MH 50MA 68 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 68Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 300kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Inductance: 15 mH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2156J000 B82144A2156J000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics b82144a.pdf Description: FIXED IND 15MH 50MA 68 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 68Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 300kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Inductance: 15 mH
Current Rating (Amps): 50 mA