B82144A2305A500 EPCOS - TDK Electronics
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 3.05MH 100MA 12 OHM TH
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 16kHz
Frequency - Self Resonant: 600kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 3.05 mH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.05MH 100MA 12 OHM TH, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 12Ohm Max, Q @ Freq: 25 @ 16kHz, Frequency - Self Resonant: 600kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 3.05 mH, Current Rating (Amps): 100 mA.