B82144A2333J009
B82144A2333J009 EPCOS - TDK Electronics
b82144a.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 33UH 900MA 430 MOHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 430mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 8MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 900MA 430 MOHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.472" L (5.20mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 430mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 8MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144A2333J009 B82144A2333J009 Виробник : EPCOS / TDK b82144a.pdf RF inductors - Leaded Leaded Inductors (Leaded Coils), L=33 H Rated Current=0.9A, Axial DxL:5.2mmx12mm