B82144B1103K000
B82144B1103K000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 10UH 1.5A 180 MOHM TH
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B1103K000 B82144B1103K000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 10UH 10%