B82144B1476J000
B82144B1476J000 EPCOS - TDK Electronics
b82144b.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: FIXED IND 47MH 30MA 230 OHM TH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 230Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz
Frequency - Self Resonant: 260kHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Inductance: 47 mH
Current Rating (Amps): 30 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47MH 30MA 230 OHM TH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 230Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 79.6kHz, Frequency - Self Resonant: 260kHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm), Inductance: 47 mH, Current Rating (Amps): 30 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B82144B1476J000 B82144B1476J000 Виробник : EPCOS / TDK b82144b.pdf RF inductors - Leaded HF-CHOKE LBC 47000UH 5%