B82144B2472K
B82144B2472K TDK ELECTRONICS
b82144b2.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
RF Choke Drum Core 4.7uH 10% 1MHz 50Q-Factor Ferrite 3.05A 80mOhm DCR RDL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук