Продукція > EPCOS / TDK > B84103S0001A060
B84103S0001A060
B84103S0001A060 EPCOS / TDK
B84103-1527378.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters 6A 115/250V 2-LINE
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 6A CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, UL, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84103S0001A060 B84103S0001A060 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B84103.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 6A CHASSIS
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, UL
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 6 A