B84142A16A166
B84142A16A166 TDK ELECTRONICS
b84142a_166.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 16A 250VAC/250VDC Quick Connect Chassis Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук