B84142A20R
B84142A20R TDK ELECTRONICS
b84142a_r000.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 20A 250VAC/250VDC Terminal Block Chassis Mount
Написати відгук