B84142J1000S081
B84142J1000S081 EPCOS - TDK Electronics
B84142A_C_J_S081.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FLTR 1KVDC 600VAC 1KA CHASS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 1000A; 1000VDC; o. Y-Ko.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84142J1000S081 B84142J1000S081 Виробник : EPCOS / TDK B84142A_C_J_S081.pdf Power Line Filters 2-LINE EMC FILTER 1000A; 1000VDC; o. Y-Ko